Badehotellet Sæson 3 – Blok 1

SF Film Produktion

Ex. Producer

Ex. Producer

Forfatter

Forfatter

Producer

Ex. Producer

Instruktør

Fotograf

Line Producer

Produktionsleder

Planlægger

Produktionskoordinator

Produktionsassistent

Producer assistent

Producer assistent

2. A.D.

3. A.D.

Runner

Runner

Børnepasser

Indspilningsleder

Scripter

B-fotograf

Video Assist

Grip

2nd Unit Fotograf

2nd Unit Fotograf

Belysningsmester

Belyser

Belysningsassistent

Belyser

Belysningsassistent

Tonemester

Tonemester

B-Tonemester

Scenograf

Chefrekvisitør

Chefrekvisitør

Setrekvisitør

Rekvisitørassistent

Rekvisitørassistent

Kostume designer

Kostumier

Kostumier

Syreske

Syreske

Syreske

Syreske

Syreske

Kostume Koordinator, praktikant

Praktikant

Chefsminkør

Sminkør

Sminkør

Sminkør

Locationscout Jylland

Locationscout Sjælland

Klipper

Klipper

Facility Manager

Klippeassistent

VFX

VFX

VFX

VFX

Postkoordinator

D.I.T.

D.I.T.

Color grader

Komponist

Komponist

Post lyd

Fotograf - behind the scenes

PR-Koordinator

Stillfotograf

Grafiker

Caster

Caster

Researcher

Maler

Bogholder

Bogholder

Stig Thorsboe

Hanna Lundblad

Stig Thorsboe

Hanna Lundblad

Michael Bille Frandsen

Birdie Bjerregaard

Fabian Wullenweber

Jacob Kusk

Karin Trolle

Anna Tolnov

Katka Kofoed-Hansen

Katja Fehrmann Vermehren

Cathrine Britze

Mette Tronbjerg

Caroline Gjerluff

Asen Severinov

Scott St. Amand

Emilio Valentin Andersen Mørck

Luna Pontoppidan Grove Andreasen

TBA

Mikael Zilmer

Stine Monty Freddie

Erik Thal-Jantzen

Katrine Thejl

Michael Tøt

Søren Bay

Jesper Roland Dehli (9/6-11/6)

Per Danbo

Thomas T2 Larsen

Kristian Dalby Arbs

Kasper Mønster (26/5-28/5)

Niclas Fusager (29/5)

Kim Dalum (Blok 1)

Peter Kofoed (Blok 2)

Lars Lund

Rikke Tvilum

Arvid Berg-Ørnbak

Tine Hieronymus Nielsen

Susanne Buhl

Jeppe Koudal Frostholm

Bo Lykkehøj Madvig

Margrethe Rasmussen

Mette Meinicke

Ninna Hensel

Lone Nyby Nielsen (prep: 19/5+21/5+22/5)

Carina Ørnfeldt Mikkelsen

Gina Murray (27/4-27/5)

Anna Gammelgaard (3 uger)

Christina Tidemand Greth (4/5-4/6)

Marie Egetoft (1/6-5/6+15/6-3/7)

Stina Fussing (11/5-2/7)

Tina Helmark

Helena Hørdum

Susanne Herredsbjerg Søbye

Birthe Lyngsø

Rasmus Frøkjær Justesen

TBA

Janne Bjerg Sørensen

Carsten Søsted

Line Gellert

TBA

Sunit Parekh-Gaihede

Tonni Zinck

Daniel Silwerfeldt

David René Christensen

Christina Emdrup

Robin Holtz

Olesya Kireeva

Norman Nisbet

Halfdan E

Jeppe Kaas

Bobby Hess

TBA

Line Aamand Hansen

Mike Kollôffel

Anders Huulgaard

Tanja Grundvald

Jette Termann

Majse Garde Bergmann

Christine Bechameil

Hanne Hamann

Lotte Klinke

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×