Badehotellet Sæson 4 – Blok 1

SF Film Produktion ApS

Ex. Producer/forfatter

Ex. Producer/forfatter

Producer

Executive Producer


Instruktør

Fotograf


Line Producer

Produktionsleder

Produktionsleder

Planlægger

Produktionskoordinator

Produktionsassistent

2.A.D.

3.A.D.

Runner

Runner

Set-runner


Indspilningsleder

Scripter


B-fotograf

Video Assist

Grip

2nd Unit Fotograf

2nd Unit B-fotograf


Belysningsmester

Belysningsmester

Belyser

Belyser

Belyser

Belysningsassistent

Belysningsassistent


Tonemester

B-tonemester

Tonemester

B-tonemester


Scenograf

Chefrekvisitør

Chefrekvisitør

Setrekvisitør

Rekvisitørassistent


Kostume designer

Kostumier

Kostumier

Syersker

Syersker

Syersker

Syersker

Syersker

Praktikant

Praktikant


Chefsminkør

Sminkør

Sminkør

Sminkør


Locationscout

Locationscout


Klipper

Klipper

Klippeassistent


Faciility Manager


VFX

VFX

VFX

VFX

VFX


Postkoordinator


D.I.T.

Color grader


Komponist

Komponist


Post lyd


Fotograf, behind the scenes


PR-koordinator


Stillfotograf


Grafiker


Caster


Researcher


Maler


Regnskabschef

Bogholder

Bogholder

Stig Thorsboe

Hanna Lundblad

Michael Bille Frandsen

Lars Bjørn Hansen


Fabian Wullenweber

Jacob Kusk


Karin Trolle

Anna Tolnov

Charlotte Andersen

Katja Kofoed-Hansen

Katja Fehrmann Vermehren

Cathrine Britze

Lachlan Forbes

Scott Stamand

Amalie Andersen

Thor Vedel Kaiser

Jakob Thorsboe Lundblad


Mikael Zilmer

Stine Monty Freddie


Erik Thal-Jantzen

Katrine Thejl

Michael Tøt

Søren Bay

Jesper Roland Dehli


Per Danbo (pre-light 24/5-6/6)

Per Danbo (7/6-7/7+8/8-19/8)

Thomas T2 Larsen (pre-light 24/5-6/6)

Thomas T2 Larsen (7/6-7/7+8/8-19/8)

Kasper Mønster (pre. 24/5-6/6)

Kristian Dalby Arbs (pre-light 24/5-6/6)

Kristian Dalby Arbs (7/6-7/7)


Mick Raaschou (7/6-22/6)

Jonas Langkilde (7/8-17/6)

Morten Bak Jensen (23/6-7/7)

Lars Lund (20/6-7/7)


Rikke Tvilum

Arvid Berg-Ørnbak

Tine Hieronymus Nielsen

Susanne Buhl

Jeppe Koudal Frostholm


Margrethe Rasmussen

Sara Forghani

Sofie Schou Madsen

Lone Nyby Nielsen (t.o.m. 3/6)

Carine Ørnfeldt Mikkelsen (t.o.m. 3/6)

Christina Tidemand Greth (t.o.m. 3/6)

Katrine Merete Mortensen (25/5-26/5)

Katrine Merete Mortensen (30/5-3/6)

Franciska Toubro (t.o.m. 17/6)

Frederikke Johs Nielsen (20/6-1/7)


Tina Helmark

Helena Hørdum

Susanne Herredsbjerg Søbye

Birthe Lyngsø


Rasmus Frøkjær Justesen (Jylland)

Christoffer Harding (Sjælland)


Janne Bjerg Sørensen

Carsten Søsted

Anders Retsloff Pedersen


Line Gellert


Sunit Parekh-Gaihede

Tonni Zinck

Thea Matland

Anders Sikjær Olsen

Sofie Elena Jakobsen


Christina Emdrup


Robin Holtz

Norman Nisbet


Halfdan E

Jeppe Kaas


Bobby Hess


Sun Hee Engelstoft


Line Aamand Hansen


Mike Kollöffel


Anders Huulgaard


Tanja Grundvald


Majse Garde Bergmann


Christine Bechameil


Hanne Hamann

Lotte Henriksen

Inge Kragh Jensen

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×