Klassefesten

Nordisk Film Production A/S

Instruktør

Producere

Producere

Casting

Location manager

Location manager

Runner

Runner

B - Fotograf

B - Fotograf

DIT

Grip

Continuity

Still fotograf

Belysningsmester

Belyser

Belysningsassistent

B-tonemester

Chef Rekvisitør

Set Rekvisitør

Rekvisitør assistent

Scenografpraktikant

Sminkør

Kostumepraktikant

Statistkoordinator

Statistmedhjælper

Stuntkoordinator

Praktikant

Praktikant

Praktikant

Post-koordinator

Post-koordinator

Suppl. Klippere

Suppl. Klippere

Klippe Assistent

Teknisk Support

Booker

Klippefaciliteter

B-tonemester Post

B-tonemester Post

Foley

Lyd- & mixefaciliteter

Digital Post & Lab

Visuelle effekter

Colourist

Grafiker

Digitalt intermediate

Filtersætter

Produktionschef

Teknisk Chef

Producerassistent

Producerassistent

Music Supervisor

Music Supervisor

Fotograf

Fotograf

Produktionsleder

B-klipper

B-klipper

2. AD

DIT

DIT

Producerassistent

Filmøkonomi & administration

Filmøkonomi & administration

Filmøkonomi & administration

Filmøkonomi & administration

Filmøkonomi & administration

Filmøkonomi & administration

In-house runner

Kameraudstyr

Grip & Lysudstyr

Lydudstyr

Filmbus

Filmbuschauffører

Filmbuschauffører

Lejebiler

Catring

Catring

Forsikring

Distribution

Distribution

Distribution

Distribution

Distribution

PR

World Sales

Artwork

Trailer

Trailer Tonemester

Rekvisitør

1. AD

1. AD

Niels Nørlev

Tomas Radoor

René Ezra

Tanja Grunwald - Another Casting Company

Claus Nielsen

Thomas Kelly

Peter Breienholt Janum

Marc Sutton

Magnus Eidemark

Thomas Holm Christensen

Lars Krogsgaard

Torben Christensen

Lillian Rype Fokdal

Lars Høgsted

Niels Dose

Stine Hein

Jonas Palsgaard

Morten Bak Jensen

Lene Ejlersen

Thomas Able

Thomas Heede Niebuhr

Cecilie E. Nielsen

Lisbeth Rishøj Olsen

Ninna Hensel

Jens Næsland

Amalie Sparsø

Stig Günther

Line Birch

Milo Skovfogde

Mie Elmelund Astrup

Mette Høst Hansen

Glennie Pettersson

Nicolaj Monberg

Andri Steinn

Liv Lynge

Michael Jørgensen

Goldie Møller

Nordisk Film Edit

Morten Pilegaard

Michael Dela

Torben Greve

Nordisk Film Audio

Nordisk Film ShortCut

Martin Madsen

Peter Diemar

Morten Skytte

Per Sidor

Ejvind Bording

Gitte Wahl

Ivan Schmidt

Stine Hellqvist Frey

Lina Flint

Anders Fredslund-Hansen

Mads Fjelstervang

Henrik Kristensen

Søren Bay

Sara Bringskov

Esben Bay Grundsøe

Mik Fogh

Martin Kildegaard Hem

Esben Frese

Søren Pedersen

Anemone Tejlgaard

Susanne Balsløv

Ada Kaalund

Mette Kloumann Jensen

Kent Dietrichson

Peter Holst

Søs Liisberg

Kenneth Koch

Kameraudlejningen

FilmGEAR

Morten Degnbol - Visuel Lyd

Craftsmen Filmbus

Benny Holmgaard

John Rost

AVIS Biludlejning

Encke & Duers

We Do Food

Jens-Georg Hansen - Media Insurance Brokers

Nordisk Film Distribution

Lone Korslund

Rasmus Krogh

Jan Lehmann

Frederik Honoré

Louise Girich

TrustNordisk ApS

Mia Selin - Starfighters

Jeppe Bødskov

Oskar Skriver

Oskar Skriver

Anders Barlebo

Bjørn Kopp

Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×