Vølvens Forbandelse

Cosmo Film

Instruktør

1. AD

2. AD

Scripter

Fotograf

B-foto

B-foto

Clapper loader

Still fotograf

Steadicam

Grip

Belysningsmester

Belyser

Belysnings ass.

Belysnings ass.

Tonemester opt.

B-tonemester

Production Designer

Chef rekvisitør

Chef rekvisitør

Set rekvisitør

Regi runner

Chef kostumier

Kostumier

Chef Sminkør

Sminkør

Sminkør

Sminkør

Sminkør

Manuskript forfatter

Klipper

Tonemester efterarbejde

B-tonemester efterarbejde

B-tonemester efterarbejde

Komponist

Post prod. koor.

Offline

Post prod. Fac.

Klippe assistenter

Klippe assistenter

Storyboard

CGI

CGI

Koordinator

Laboratorium

Producent

Producent

Producer

Line producer

Produktions leder

Produktions koordinator

Location manager

Produktions ass.

Statist koordinator

Stunt koordinator

Volontør

Runner 1

Runner 2

Runner 3

Runner 4

Nanny

Producer ass.

Chef bofholder

Bogholder

Advokat

Mogens Hagedorn Christiansen

Eigil Jacobsen

Peter Brønderslev

Anna-Liisa Putkinen

Jens Jakob Thorsen

Bastian Schiøtt

Franz Alexander Borde

Mikkel Find

Per Arnesen

Kristian Appel

Jimmy Leavens

Frank Omø

Torben Brent Wenneberg

Alex Suhr

Noah Sebastian Lynnerup

Jens Bønding

John Nielsen

Søren Krag Sørensen

Arvid Berg-Ørnbak

Søren Schwartzberg

Jacob Stig Olsson

Casper Nilsson

Margrethe Rasmussen

Soraya Alaydrus (udvalgte dage)

Anne Cathrine Sauerberg

Dorte Jacobsen

Malene Qvist (udvalgte dage)

Kamilla Bjerglind (udvalgte dage)

Soile Ludjoi (udvalgte dage)

Ina Bruhn

Elin Pröjts

Peter Schultz

Morten Holm

Bobby Hess

Jeppe Kaas

Charlotte Buch

COSMO CLIP

Mikkel Sangstad

Martin Gleerup

Klaus Kjeldsen

Karsten - Ghost

Jeppe Nygaard Christensen - Ghost

Thomas Øhlenschlæger - Ghost

Morten Rasmussen - Ghost

Pelle Folmer - Digital Film Lab

Rasmus Thorsen

Tomas Hostrup-Larsen

Mie Andreasen

Lea Christensen

Karen Baumbach

Hans Bülow Ungfelt

Lennart Storgaard

Daniel William Nielsen

Anita Juel Lystbæk

Stig Günter

Albert Sandvig Madsen

Jannich Grønnemose

Emilie Marie Falk Hansen

Anton Maxus Christophersen (udvalgte dage)

Kasper Dahl Verner (udvalgte dage)

Anita S. B. Hermansen (udvalgte dage)

Karina Hjort

Kis Egebjærg

Brit Will

Anja Kempinski Nemeth






Your browser is out-of-date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now

×